2016.11.21

Vízbár – Tegyünk együtt a kevesebb csomagolási hulladékért

Az E-misszió Egyesület szervezésében az Európai Hulladékcsökkentési hét keretében Vízbárba hívjuk a Kosárházba térő vevőket.

A „vízbárba” egy palackban el is hozhatja a csap vizet otthonról ugyanis víz tesztelővel közösen összehasonlítjuk, hogy valóban megalapozott-e, hogy a saját csapvíz helyett a hatalmas szemetet okozó PET csomagolású vizet választani nap, mint nap. Megsaccoljuk, hogy mekkora lehet az egyszer használatos hulladékok mennyisége (pl. ásványvizek, gyümölcslevek, zöldségek, gyümölcsök csomagolása esetében), melyek keletkezését megelőzhetjük, ha megfelelő odafigyeléssel vásárolunk.

Ezáltal is segítünk megtalálni a háztartásban keletkező csomagolási hulladék mennyiségének csökkentési módjait.

Helyszín: Nyíregyháza, Dózsa György u 38.o-water-unhealthy-facebook

Időpont: 2016.11.25.( péntek ) 14.00-18.00 -ig

A rendezvény ingyenes, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Share on FacebookOszd meg másokkal is!