2016.01.17

Kosár fonó- papírfonás

Napjaink egyik egyszerűen, gyorsan megtanulható újrahasznosítási technikája a papírfonás.12509540_1214556775241068_6786933511608658849_n

A bárki által könnyen megtanulható alkotó folyamat során a szemétnek számító reklám újságokból csodálatos tároló eszközök alakulnak a kosárfonást továbbgondoló ötlet alkalmazásával. A papír alapanyag ellenére, megfelelő felületkezelést alkalmazva az elkészült tárgyak vízállóak, teherbíróak, hosszú életűek.
Ezt tanuljuk a következő Fonóban, s nem titkolt reményem, hogy a kis kosárkák, dobozok a későbbiekben segítenek majd abban, hogy kevesebb műanyag zacskót használjunk a Kosár Közösség termékeinek csomagolására.
Témavezetőnk, tanítónk Peller Imréné Eta lesz, aki a Pszichotikusok Egyesületében sok érdeklődőnek átadta már e tudományt. Közülük néhányan jönnek majd hozzánk is segíteni, amit előre is köszönünk!

Részvételi díj:
– Kosár vásárlóknak, termelőknek és önkénteseknek: a felhasználásra kerülő alapanyagok ára
– Vendégeknek: 2000Ft Mindenki lehet vásárló:)
Kérjük részvételi szándékodat az eseményhez való csatlakozással időben jelezd, hogy megfelelő mennyiségű alapanyagról tudjunk gondoskodni!

Jelentketés itt: Kosár Fonó- Papírfonás

Share on FacebookOszd meg másokkal is!